प्रदेश नम्बर २ का एमाले उम्मेदवारहरु (सूचीसहित)

राजनीति भाद्र २० २०७४ .
Uml

काठमाडौं, भदौ २०– नेकपा एमालेले प्रदेश नम्बर २ मा हुने स्थानीय तह निर्वाचनका लागि उठ्ने उम्मेदवारको सूची सार्वजनिक गरेको छ । एमालेले २ नम्बर प्रदेशमा पनि एमाले नै सवैभन्दा बढि स्थान जित्ने आधार तय भएको जनाएको छ ।

उसले निर्वाचनको प्रचार–प्रसार तीब्र बनिरहेको अवस्थामा सरकार र सत्तापक्षीय गठबन्धनबाट प्रदेश नं. २ का जनतालाई आतंकित गर्ने, मत प्रभावित गर्ने उद्देश्यले राज्यसत्ताको दुरुपयोग गर्ने रवैया बढ्दै गएकोमा गम्भीर ध्यानाकर्षण भएको जनाएको छ ।

एमालेले प्रदेश नं. २ मा शान्तिपूर्ण र भयरहित ढंगले मतदाताहरुले मदतान गर्न पाउने अधिकार सुनिश्चित गर्न तथा आचारसंहिताको कडाइका साथ पालना गराउन निर्वाचन आयोगको ध्यानाकर्षण समेत गराएको छ । एमाले नेता योगेश भट्राइले एक विज्ञप्ति जारी गर्दै  प्रदेश नं. २ मा हुन गइरहेको स्थानीय तहको चुनावका लागि शान्ति सुरक्षाको पूर्णतया ग्यारेन्टी गर्न र आम मतदातालाई भयरहित ढंगले मतदान गर्ने वातावरण सिर्जना गर्न नेपाल सरकार, सम्बद्ध सुरक्षा निकाय र राष्ट्रसेवक कर्मचारीहरुको गम्भीर ध्यानाकर्षण गराएको जनाएका छन् ।

प्रदेश नं.का २ नम्बर  एमालेका उम्मेदवार

१. महोत्तरी (१५)
बर्दिवास नगरपालिका
प्रमुख : सुुरेशबहादुर राउत, उपप्रमुख : कमला वाइवा तामाङ
भंगाहा नगरपालिका
प्रमुख : अरुणकुमार सिंह, उपप्रमुख : अनिता यादव
लोहारपट्टी नगरपालिका
प्रमुख : बदरुल हक कवारी, उपप्रमुख : शोभा झा
मटिहानी नगरपालिका
प्रमुख : मुजिम राइन, उपप्रमुख : गुलावदेवी मण्डल
जलेश्वर नगरपालिका
प्रमुख : माधव मण्डल, उपप्रमुख : रागिनी चौधरी
गौशाला नगरपालिका
प्रमुख : पदमप्रसाद उपाध्याय, उपप्रमुख : शान्तिदेवी सिंह दनुवार
रामगोपालपुर नगरपालिका
प्रमुख : रामदुलार साह, उपप्रमुख : रञ्जु पटेल
औरही नगरपालिका
प्रमुख : मोहन महतो, उपप्रमुख : सुमित्रादेवी यादव
बलवा नगरपालिका
प्रमुख : मन्सुर कवारी, उपप्रमुख : लालोदेवी मण्डल
मण्डासिसवा कटैवा नगरपालिका
प्रमुख : राजकिशोर साह, उपप्रमुख : चन्दुदेवी मण्डल
पिपरा गाउँपालिका
अध्यक्ष : विक्रम चौधरी, उपाध्यक्ष : रेखादेवी साह
महोत्तरी गाउँपालिका
अध्यक्ष : जितेन्द्र पासवान, उपाध्यक्ष : गोलसन खातुन
सोनमा गाउँपालिका
अध्यक्ष : रामदुलार यादव, उपाध्यक्ष : राजादेवी साह
सम्सी गाउँपालिका
अध्यक्ष : मिनाक्षीकुमारी साह, उपाध्यक्ष : शेष इद्रिस
एकडारा गाउँपालिका
अध्यक्ष : इलियास अन्सारी, उपाध्यक्ष : ममतादेवी मण्डल

२. सर्लाही (२०)
मंलगवा नगरपालिका
प्रमुख : देवेन्द्र राय यादव, उपप्रमुख : कसिरा खातुन
इश्वरपुर नगरपालिका
प्रमुख : मनोज देवकोटा, उपप्रमुख : एकावती चौधरी
लालबन्दी नगरपालिका
प्रमुख : मानबहादुर खडका, उपप्रमुख : शान्ति लामा
हरिपुर नगरपालिका
प्रमुख : जमरुद्दीन मन्सुर, उपप्रमुख : रेणुका काफ्ले
बरहथवा नगरपालिका
प्रमुख : कल्पना कटुवाल, उपप्रमुख : विष्णुकान्त महतो
हरिऔन नगरपालिका
प्रमुख : गणेश प्रसाई, उपप्रमुख : रेणुका पौडेल
वागमती नगरपालिका
प्रमुख : विष्णु पुलामी, उपप्रमुख : विभा नेपाल
कविलासी नगरपालिका
प्रमुुख : फगुनी मण्डल, उपप्रमुख : गीतादेवी साह
हरिपुर्वा नगरपालिका
प्रमुख : जयप्रकाश यादव, उपप्रमुख : वन्दना साह
बलरा नगरपालिका
प्रमुख : उमेश सिंह, उपप्रमुख : सुनितादेवी सहनी
बसबरिया गाउँपालिका
अध्यक्ष : रुदल सहनी, उपाध्यक्ष : ...
विष्णु गाउँपालिका
अध्यक्ष : मुनिल हजारी, उपाध्यक्ष : ...
कौडेना गाउँपालिका
अध्यक्ष : लालबाबु साह सोनार, उपाध्यक्ष : ...
चक्रघट्टा गाउँपालिका
अध्यक्ष : उपेन्द्र यादव, उपाध्यक्ष : धनवतीदेवी पासवान
चन्द्रनगर गाउँपालिका
अध्यक्ष : लछेन्दर बिन मुखिया, उपाध्यक्ष : ...

(ब्रम्हपुरी, पर्सा, गोडैता, रामनगर र धकोल गाउँपालिकाको निर्णय गर्न बाँकी ।)

३. सप्तरी (१८)
सप्तकोशी नगरपालिका
प्रमुख : उत्तमकुमार गौतम, उपप्रमुख : आशा चौधरी
कञ्चनरुप नगरपालिका
प्रमुख : बसन्त मिश्र, उपप्रमुख : आस्रादेवी चौधरी
बोदेवसाइन नगरपालिका
प्रमुख : कमाल मोहमद, उपप्रमुख : तारादेवी झा
हनुमाननगर कंकालनी नगरपालिका
प्रमुख : सोभितलाल यादव, उपप्रमुख : अरुणा पैकरा
राजविराज नगरपालिका
प्रमुख : सुखराम यादव, उपप्रमुख : ममता चौधरी
शम्भुनाथ नगरपालिका
प्रमुख : जितेन्द्रप्रसाद गुप्ता, उपप्रमुख : शोभाकुमारी चौधरी
डाक्नेश्वरी नगरपालिका
प्रमुख : रामलखन मुखिया, उपप्रमुख : मिन्टु चौधरी
खडक नगरपालिका
प्रमुख : सत्रुघनप्रसाद साह, उपप्रमुख : राधा पासवान
सुरुङ्गा नगरपालिका
प्रमुख : रामनारायण चौधरी, उपप्रमुख : सविता साह
तिरहुत गाउँपालिका
अध्यक्ष : गफुर मियाँ, उपाध्यक्ष : अम्बिकाकुमारी यादव
महादेवा गाउँपालिका
अध्यक्ष : राजाराम यादव, उपाध्यक्ष : हिरादेवी शर्मा
रुपनी गाउँपालिका
अध्यक्ष : ..........., उपाध्यक्ष : सञ्जुकुमारी चौधरी
विष्णुपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष : अशोककुमार यादव, उपाध्यक्ष : सोनितादेवी राम
तिलाठी कोइलाडी गाउँपालिका
अध्यक्ष : जागेश्वर झा, उपाध्यक्ष : रञ्जुदेवी मण्डल
छिन्नमस्ता गाउँपालिका
अध्यक्ष : जयप्रकाश ठाकुर, उपाध्यक्ष : अञ्जुदेवी यादव
बेल्ही चपेना गाउँपालिका
अध्यक्ष : ओमप्रकाश मण्डल, उपाध्यक्ष : आशादेवी यादव
अग्निसाइर कृष्णासवरण गाउँपालिका
अध्यक्ष : बद्रीनारायण चौधरी, उपाध्यक्ष : सैलेन्द्रीदेवी लेखी
बलान त्रिहुल गाउँपालिका
अध्यक्ष : अशोककुमार यादव, उपाध्यक्षः ...

४. पर्सा (१४)
बीरगन्ज महानगरपालिका
प्रमुख : बसरुद्दीन अन्सारी,  उपप्रमुख : सोफिया आचार्य
पोखरिया नगरपालिका
प्रमुख : बृजेश चौहान, उपप्रमुख : मीना देवी
बहुदरामाई नगरपालिका
प्रमुख : प्रमोदप्रसाद कुशवाहा,  उपप्रमुख : ...
पर्सागढी नगरपालिका
प्रमुख : ..., उपप्रमुख : ...
ठोरी गाउँपालिका
अध्यक्ष : लालबहादुर श्रेष्ठ, उपाध्यक्ष : गोकुलकुमारी रेग्मी
जिराभवानी गाउँपालिका
अध्यक्ष : रामप्रित महतो थारु, उपाध्यक्ष : उषादेवी थरुनी
धोबनी गाउँपालिका
अध्यक्ष : इस्लाम मियाँ तेली, उपाध्यक्ष : रामकलीदेवी कुर्मीन
छिपहरमाइ गाउँपालिका
अध्यक्ष : रन्जित गुप्ता, उपाध्यक्ष : आशादेवी यादव
जगरनाथपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष : वासुदेव राम, उपाध्यक्ष : रवनी पाण्डे
पटेर्बा सुगौली गाउँपालिका
अध्यक्ष : हरिनारायण चौधरी, उपाध्यक्ष : सञ्जु चौधरी
सखुवा प्रसौनी गाउँपालिका
अध्यक्ष : निरराज गिरी, उपाध्यक्ष : केदारकुमारी विक
पकाहा मैनपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष : मदन पासवान, उपाध्यक्ष : प्रमिलादेवी दास
कालिका गाउँपालिका
अध्यक्ष : कृष्णमोहन तिवारी, उपाध्यक्ष : ....
बिन्दवासनी गाउँपालिका
अध्यक्ष : गौरीशंकर साह, उपाध्यक्ष : रेणु चौरसिया

५. बारा (१६)
कलैया उपहानगरपालिका    
प्रमुख : विनोद साह, उपप्रमुख : प्रतिमा यादव
जितपुर–सिमरा उपमहानगरपालिका    
प्रमुख : कृष्ण पौडेल, उपप्रमुख : सरस्वती चौधरी
सिम्रौनगढ नगरपालिका    
प्रमुख : गगनदेव कुशवाहा, उपप्रमुख : राजकुमारी यादव
कोल्हवी नगरपालिका
प्रमुख : भरतबहादुर भण्डारी, उपप्रमुख : सुनैना चौधरी
निजगढ नगरपालिका    
प्रमुख : यमबहादुर खडका, उपप्रमुख : लीला खनाल
महागढीमाई नगरपालिका
प्रमुख : महानन्द यादव, उपप्रमुख : मिराकुमारी जैसवाल
पचरौता नगरपालिका
प्रमुख : लोकनाथ राय यादव, उपप्रमुख : नजमा खातुन
आदर्श कोटवा गाउँपालिका    
अध्यक्ष : लालबाबु यादव, उपाध्यक्ष : उषादेवी कुशवाहा
करैयामाई गाउँपालिका    
अध्यक्ष : मोतिलाल चौधरी, उपाध्यक्ष : सूर्यवती राम
देवताल गाउँपालिका
अध्यक्ष : विजय पाण्डे, उपाध्यक्ष : रिनाकुमारी राम
परवानीपुर गाउँपालिका    
अध्यक्ष : रामक्षेत्री पटेल, उपाध्यक्ष : सुगन्धीदेवी
प्रसौनी गाउँपालिका    
अध्यक्ष : प्रमोद गुप्ता, उपाध्यक्ष : सावित्री देवी
फेटा गाउँपालिका
अध्यक्ष : गुलाम अन्सारी, उपाध्यक्ष : सावित्री गिरी
वारागढी गाउँपालिका
अध्यक्ष : सीताराम चौधरी, उपाध्यक्ष : धनमाया चौधरी
विश्रामपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष : धर्मदेव यादव, उपाध्यक्ष : राजमती यादव
सुवर्ण गाउँपालिका    
अध्यक्ष : सत्यपाल यादव, उपाध्यक्ष : सयोदा खातुन

६. सिरहा (१७)

लहान    नगरपालिका
प्रमुख : मुन्नी साह, उपप्रमुख : सरियार चौधरी

गोलबजार नगरपालिका
प्रमुख : श्याम श्रेष्ठ, उपप्रमुख : ...

मिर्चैया     नगरपालिका
प्रमुख : प्रदीप महासेठ, उपप्रमुख : शोभा साह

सिरहा नगरपालिका
प्रमुख : डा. नवीन यादव, उपप्रमुख : डा नविता यादव

कर्जन्हा     नगरपालिका
प्रमुख : रामदयाल महतो, उपप्रमुख : अन्जु राय

सुखीपुर नगरपालिका
प्रमुख : रामअवतार यादव, उपप्रमुख : रेणुदेवी साह

कल्याणपुर नगरपालिका
प्रमुख : रामपुकार साह, उपप्रमुख : चन्द्रकलादेवी यादव

धनगढी नगरपालिका
प्रमुख : ....., उपप्रमुख ....

सखुवा नन्कारकट्टी गाउँपालिका
अध्यक्ष : केदार यादव, उपाध्यक्ष : अमला यादव

वरियारपट्टी गाउँपालिका    
अध्यक्ष : राम स्वगारथ यादव, उपाध्यक्ष : देवशरणदेवी यादव

नवराजपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष : सुरेन्द्र यादव, उपाध्यक्ष : संगीतादेवी यादव

लक्ष्मीपुर पतारी गाउँपालिका
अध्यक्ष : देवनारायण साह, उपाध्यक्ष : गीता चौधरी

अर्नमा    गाउँपालिका
अध्यक्ष : चन्देश्वर मण्डल, उपाध्यक्ष : रामकुमारी महतो

विष्णुपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष : सत्यनारायण यादव, उपाध्यक्ष : ममताकुमारी सिंह

नरहा गाउँपालिका
अध्यक्ष : रामशरण यादव, उपाध्यक्ष : गुलावदेवी चौधरी

औरही गाउँपालिका
अध्यक्ष : सुवर्ण यादव, उपाध्यक्ष : आशादेवी यादव

भगवानपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष : उग्रनारायण यादव, उपाध्यक्ष : विन्दादेवी यादव

 
७. रौतहट (१८)
गौर नगरपालिका
प्रमुख : शम्भु साह, उपप्रमुख : इन्दुकुमारी झा
राजदेवी नगरपालिका
प्रमुख : भिखारी यादव, उपप्रमुख : रुबीकुमारी महतो

माधवनारायण नगरपालिका
प्रमुख : रामनरेश यादव, उपप्रमुख : पुनम साह

गढीमाई नगरपालिका
प्रमुख : हरिनारायण यादव, उपप्रमुख : गजला साहिन

गरुडा नगरपालिका
प्रमुख : मोहम्मद कलिम उल्लाह, उपप्रमुख : पानपतिकुमारी सहनी

बृन्दावन नगरपालिका
प्रमुख : विनोदप्रसाद कुर्मी, उपप्रमुख : पार्वतीदेवी सहनी

चन्द्रपुर नगरपालिका
प्रमुख : बाबुराम दाहाल, उपप्रमुख : रामरति चौधरी

गुजरा नगरपालिका
प्रमुख : रामेश्वरीदेवी चौधरी, उपप्रमुख : इन्द्रिस सिद्धिकी

कटहरिया नगरपालिका
प्रमुख : योगेन्द्र साह, उपप्रमुख : सयलकुमारी देवी यादव

देवाहीगोनाही नगरपालिका
प्रमुख : धमेन्द्रप्रसाद पटेल, उपप्रमुख : सिकिलिया देवी यादव

फतुवा विजयपुर नगरपालिका
प्रमुख : बुधाई खाँ पैठान, उपप्रमुख : पवित्रा कार्की

मौलापुर नगरपालिका
प्रमुख : गगनदेव साह, उपप्रमुख : सुनितादेवी यादव

बौधीमाई नगरपालिका
प्रमुख : प्रदीप यादव, उपप्रमुख : इन्दु मिश्र

राजपुर नगरपालिका
प्रमुख : साह मोहम्मद, उपप्रमुख : लक्ष्मीदेवी साह
इसनाथ नगरपालिका
प्रमुख : सदरे आलम, उपप्रमुख : प्रभावतीदेवी साह

परोहा नगरपालिका
प्रमुख : ताराचन्द्रप्रसाद सिन्हा, उपप्रमुख : लुसरत जहाँ

दुर्गाभगवती गाउँपालिका
अध्यक्ष : वीरेन्द्र साह, उपाध्यक्ष : प्रमिलादेवी यादव

यमुनामाई गाउँपालिका
अध्यक्ष : मक्सुद आलम, उपाध्यक्ष : किरणदेवी साह

 

प्राप्त प्रतिकृयाहरू

To Top